Kancelaria

Barbara Strzałkowska-Radca Prawny-Szczecin

Kancelaria Radcy Prawnego Barbara Strzałkowska zajmuje się szeroko rozumianym prawem cywilnym, przede wszystkim specjalizuje się w prawie rodzinnym, spadkowym, a nadto w prawie pracy i prawie spółdzielczym.

W ciągu swojej praktyki zawodowej miałam możliwość poznania większości dziedzin prawa, a dzięki ścisłej współpracy z BD Kancelaria Radców Prawnych i Adwokatów Domańska Barcz mogłam dokonać wyboru wiodących dla mnie dyscyplin.

Dzięki temu mogę w szerokim zakresie świadczyć pomoc prawną w sprawach rodzinnych, w sprawach dotyczących prawa pracy zarówno indywidualnego jak i zbiorowego, a nadto czynnie wspieram w działalności spółdzielnie mieszkaniowe.

Nie bez znaczenia dla klientów jest zapewnienie opieki procesowej, którą świadczę nieprzerwanie od wielu lat. Do każdej sprawy podchodzę indywidualnie i staram się klientom zapewnić maksymalne wsparcie w tak trudnej sytuacji jaką jest prowadzenie sprawy przed sądami powszechnymi.

Swoim doświadczeniem z zakresu prawa pracy dzielę się ze studentami Studiów Podyplomowych na kierunkach Prawo pracy oraz Kadry i płace organizowanych przez Wyższą Szkołę Administracji Publicznej w Szczecinie.

Zapraszam do zapoznania się z ofertą świadczonych przeze mnie usług.